Sukcesy pisarskie, czyli tacy są młodzi!

Utworzono dnia 21.06.2022

„Modni-wygodni, realni-wirtualni, normalni – odpowiedzialni? Jacy są młodzi?” -  to nazwa  konkursu literackiego dla uczniów klas siódmych i ósmych z terenu Powiatu Starachowickiego.
     Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Chylińska z klasy 8a oraz Laura Gierada, Michalina Jaroszek, a także Wojciech Jasztal z klasy 7a.
Ich zadaniem było przedstawienie refleksji dotyczących współczesnych nastolatków. Ola wybrała formę pamiętnika, Laura i Michalina stworzyły reportaże, zaś Wojtek zaprezentował zapis strumienia myśli.
    Rozstrzygnięcie literackich zmagań odbyło się 20 czerwca br. w Społecznej Szkole Podstawowej STO w Starachowicach. Wśród laureatów konkursu znalazły się: Aleksandra Chylińska, Laura Gierada oraz Michalina Jaroszek. Młodzi adepci sztuki pisarskiej przygotowali zwycięskie prace pod kierunkiem polonistki – Małgorzaty Niwickiej.
A więc jacy są młodzi? Tacy jak Ola, Laura, Michalina i Wojtek: utalentowani, błyskotliwi, ale też pracowici i odpowiedzialni.
Serdeczne gratulacje łączymy z życzeniami dalszych sukcesów litarckich.

Sukcesy pisarskie, czyli tacy są młodzi!