Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Starachowicach

Nasze sukcesy

 

Sukcesy z I półrocza roku szkolnego 2020/2021 

1.Konkurs plastyczny na plakat filmowy podczas „Młodzieżowego Festiwalu Filmowego” I edycja. Organizator Stowarzyszenie Rozprawy o Europie we współpracy z Młodzieżową Radą Miasta Starachowice oraz Zespołem Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach  

Adamus Maja 8a - II miejsce za plakat pt. „Joker” w ramach projektu „Młodzież, Kamera, Akcja” 

p. Andrzej Dróżdż 

2.Konkurs fotograficzny „Różnorodność w naszym mieście”. Organizator SP13 w Starachowicach pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Starachowice. 

Słomiński Piotr 4a, 

Świrta Amelia 7a, 

Stolarek Lidia 7a 

 

p. Andrzej Dróżdż 

3. Mistrzostwa Starachowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt 

Dziewczęta klasy 7-8 –    III miejsce  

p. Monika Gwóźdź 

4. Mistrzostwa Starachowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców 

Chłopcy klasy 7-8 – II miejsce  

p. Mirosław Adamus 

5. Mistrzostwa Starachowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt 

Dziewczęta klasy 4-6 –              V miejsce  

p. Bożena Rymarczyk 

6. Mistrzostwa Starachowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców 

Chłopcy klasy 4-6 –                 IV miejsce  

p. Anna Ziewiec 

7. Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w biegach przełajowych 

Gabriel Galas 5a – VIV miejsce 

p. Anna Ziewiec 

8. Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe w Wolborzu 

Fabian Wieczorkiewicz 8a  

p. Anna Ziewiec 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Zakwalifikowanie Chóru „Crescendo” pod batutą p.Justyny Magnowskiej – Janickiej do kolejnej edycji  (na rok 2021) Projektu Akademii Chóralnej Śpiewające Chóry w całej Polsce finansowanego przez Urząd Miasta Starachowice i Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu

Sukcesy w konkursach przedmiotowych:

Do II etapu IV Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych został zakwalifikowany Piotr Dziura- uczeń klasy VIII c- podopieczny p. Małgorzaty Niwickiej.

Do II etapu VIII Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych zakwalifikowano Macieja Tokarskiego -również ucznia klasy VIII c- podopiecznego p. Elżbiety Synowiec.

Do II etapu II Wojewódzkiego Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych zakwalifikowano Kalinę Zawadzką - uczennicę klasy VIII b - podopieczną p. Joanny Kułagi.

Do II etapu V Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych zakwalifikowały  się następujące osoby:
 Igor Kuśnierek  uczeń klasy VII b- podopieczny  p. Barbary Lipiec; Natalia Kuśnierek uczennica klasy VIII c - również podopieczna p. Barbary Lipiec oraz Oskar Markiewicz uczeń klasy VIII b - podopieczny p. Jolanty Połeć.

Do II etapu II Wojewódzkiego  Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych zakwalifikowały się następujące osoby: Adam Dębski uczeń klasy VIII b, Kacper Rzeszutek uczeń klasy VIII a  oraz Oskar Markiewicz uczeń klasy VIII b, wszyscy są podopiecznymi p. A. Kierzkowskiej.

Do II etapu II Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych zakwalifikowała się Wiktoria Paluch uczennica klasy VIII b - podopieczna p. Marii Dróżdż.

 

Sukcesy w roku szkolnym 2019/2020

  • Aleksandra Niewiadomska – VII b – finalistka XXX Ogólnopolskiego Konkursu na opowiadanie o tematyce olimpijskiej im. Jana Parandowskiego w kategorii klas VII-VIII -opiekun p. Agnieszka Słowik
  • Lena Tuźnik – VI b – finalistka XXX Ogólnopolskiego Konkursu na opowiadanie o tematyce olimpijskiej im. Jana Parandowskiego w kategorii klas IV-VI – opiekun- p. Agnieszka Słowik
  • Maciej Zatorski -V d- bardzo dobry wynik (100 %) w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny w kategorii Beniamin -opiekun -p. Barbara Lipiec
  • Igor Kuśnierek – VI b- wyróżnienie w kategorii Beniamin Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny – opiekun- p. Barbara Lipiec
  • Daniel Krzak- VIII a- wyróżnienie w kategorii Kadet Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny – opiekun p. Sławomir Jama
  • Andrzej Płusa- V a – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Popisz się talentem” – opiekun- p. Małgorzata Niwicka
  • Emil Pająk – VIII c- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas VIII organizowanym przez Społeczną Szkołę Podstawową w Starachowicach – opiekun- p. Beata Grabowska
  • Aleksander Pasternak – VIII a- Mistrz Ortografii w I Miejskim Dyktandzie o tytuł Mistrza Ortografii organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Starachowicach- opiekun- p. Beata Grabowska
  • Daniel Krzak – VIII a – laureat IV Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki – opiekun p. Sławomir Jama
  • Emil Pająk – VIII c- laureat IV Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki – opiekun p. Jolanta Dudkowska
  • Stanisław Olesiński – VIII a- finalista IV Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki- opiekun p.Sławomir Jama
  • Stanisław Olesiński -VIII a- finalista I Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki – opiekun p. Lidia Wolszczak
  • Natalia Pastuszka – III c- wyróżnienie w XIII Starachowickim Konkursie Twórczości Literackiej „Rodzino, stań się tym , czym jesteś” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Starachowicach – opiekun p. Jolanta Skalska
  • Maja Pastuszka -VII b- laureatka XIII Starachowickiego Konkursu Twórczości Literackiej „Rodzino, stań się tym, czym jesteś” – opiekun p. Agnieszka Słowik​
  • wyróżnienie Aleksandra Pasternaka  w VII Ogólnopolskim Dyktandzie Niepodległościowym - 21.11.2019r.
  • III miejsce Roksany Jopek  w  XII SKARŻYSKIM PRZEGLĄDZIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ  "Z Pieśnią do Niepodległej"  - 20.11.2019r.
  • III miejsce w  Mistrzostwach Starachowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt rocznik 2005 – 2006 - Kopyś Natalia, Kuśnierek Natalia, Banaś Małgorzata, Góźdź Zuzanna, Pieszczyńska Klaudia, Soja Aleksandra,Bidzińska Małgosia, Dujka Judyta, Leszczyńska Natalia, Gałka Katarzyna. Opiekun Gwóźdź Monika
  •  III miejsce w Mistrzostwach Starachowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców rocznik 2005 – 2006 - Olesiński Stanisław, Dąbrowski Aleksander, Zientara Wiktor, Pająk Emil, Pędzisz Marcin, Kosztowniak Krystian, Kopyś Bartosz, Nawrot Robert, Wieczorkiewicz Fabian, Szczepaniak Dominik, Marciniak Paweł. Opiekun Mirosław Adamus
  • Międzyszkolny IndywidualnyTurniej Badmintona - II miejsce Grunt Bartek (rocznik 2007 i młodsi),  III miejsce Sobańska Wiktoria (rocznik 2007 i młodsi). Opiekun Bożena Rymarczyk, Anna Ziewiec
  •  III miejsce w Mistrzostwach Starachowic w Piłce Siatkowej chłopców rocznik 2005 – 2006 - Kuchniak Michał, Pająk Emil, Nowak Filip, Styczeń Sebastian, Grzesik Paweł, Góra Bartosz, Dębski Adam, Dziura Piotr, Gębura Adrian, Jasiak Bartek, Rzeszutek Kacper, Więcek Antoni. Opiekun Mirosław Adamus

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny