Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Starachowicach

Oferta zajęć pozalekcyjnych

Oferta zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów

w roku szkolnym 2021/2022

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień

Godzina

Dróżdż Andrzej

Zajęcia rozwijające zdolności artystyczne

środa

13:45-14:30

Dróżdż Maria

Koło geograficzne


poniedziałek

14:35-15:20

Koło geograficzne


poniedziałek

15:20-16:05

Duda Renata

Zajęcia rozwijające zdolności artystyczne

wtorek

10:45-11:30

Dziamka Magdalena

Zajęcia rozwijające zdolności artystyczne

czwartek

11:50-12:35

Dziekońska Marzena

Zajęcia matematyczno-logiczne


piątek

11:50-12:35

Gała Agnieszka

Zajęcia matematyczno-logiczne

poniedziałek

11:50-12:35

Gutowska Marta

Zajęcia matematyczno-logiczne

środa

11:50-12:35

Gwóźdź Monika

SKS

środa

13:40-14:45

czwartek

15:20-16:20

Janus Barbara

Zajęcia matematyczno-logiczne


środa

11:50-12:35

Kadylak Ewa

Koło historyczne


wtorek

14:35-15:20

Lipińska Iwona

Koło biologiczne


poniedziałek

14:35-15:20

Magnowska-Janicka Justyna

Koło muzyczne


poniedziałek

13:45-15:20

Niwicka Małgorzata

Koło dziennikarskie


środa

14:35-15:20

Nowak Izabela

Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne

piątek

11:50-12:35

Opozda-Łutczyk Izabela

Koło poetyckie


czwartek

14:35-15:20

Podsiadło Małgorzata

Zajęcia matematyczno-logiczne

piątek

11:50-12:35

Skalska Jolanta

Zajęcia rozwijające zdolności artystyczne (taneczne)

środa

8:00-8:45

Wiącek Krystyna

Koło języka angielskiego

piątek

14:35-15:20

Wieczorkiewicz Justyna

Koło języka angielskiego


wtorek

7:10-7:55

Koło języka angielskiego

czwartek

14:35-15:20

Ziewiec Anna

Koło sportowe- FITNESS


wtorek

12:55-13:40

SKS

wtorek

13:45-14:45

piątek

14:35-15:35


Oferta zajęć pozalekcyjnych wyrównawczych/pomoc psychologiczno-pedagogiczna

w roku szkolnym 2021/2022

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień

Godzina

Skalska Jolanta

Zajęcia wyrównawcze klasy 1

wtorek

11:50-12:35

Dziekońska Marzena

Zajęcia wyrównawcze klasy 2

czwartek

11:50-12:35

Duda Renata

Zajęcia wyrównawcze klasy 3

wtorek

11:50-12:35

Grabowska Beata

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasy 4

wtorek

13:45-14:30

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasa 5

poniedziałek

13:45-14:30

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasy 6

wtorek

12:55-13:40

Grudniewska Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasa 7

wtorek

15:25-16:10

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasy 8

poniedziałek

15:25-16:10

Jama Sławomir

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy 4

poniedziałek

12:55-13:40

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy 5

środa

13:45-14:30

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy 6

środa

8:00-8:45

Lipiec Barbara

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy 7

czwartek

7:10-7:55

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy

wtorek

15:25-16:10

Nietrzpiel Aleksandra

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne kl. 1-3

poniedziałek

12:35-13:05

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne kl. 4-8

wtorek/środa

8:00-8:45

Nowak Izabela

zaj.korekcyjno-kompensacyjne

poniedziałek

12:55-13:40

zaj.korekcyjno-kompensacyjne

środa

12:55-13:40

zaj.korekcyjno-kompensacyjne

środa

13:45:14:30

zaj.korekcyjno-kompensacyjne

piątek

12:55-13:40

Dziamka Magdalena

zaj.korekcyjno-kompensacyjne

poniedziałek

14:30-15:20

zaj.korekcyjno-kompensacyjne

środa

13:45-14:30, 14:30-15:20

zaj.korekcyjno-kompensacyjne

piątek

14:30-15:20

15:35-16:20

zaj.korekcyjno-kompensacyjne

poniedziałek

14:30-15:20


 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny