Charytatywny kiermasz ciast

Utworzono dnia 25.09.2023

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY UCZNIOWIE!

Dziś zakończyliśmy kolejną akcję charytatywną w naszej szkole. I kolejny raz okazało się, że nasza społeczność stanęła na wysokości zadania. Ilość przepyszności przeszła najśmielsze oczekiwania, przez co zmuszeni byliśmy nasze działania rozłożyć na dwa dni.
W sumie uzbieraliśmy niemalże 3100 zl, za co wielkie DZIĘKI.
    W poniedziałek 3000 zl zostanie przekazane chorej mamie naszej uczennicy.
Wiemy, że jest to kropla w morzu potrzeb osoby z tak podstępną chorobą, ale mamy nadzieję, że choć odrobinę pomoże w leczeniu. Pozostałe pieniądze zostaną wydane na zakup podstawy do wiolonczeli dla naszego uzdolnionego muzycznie ucznia z Ukrainy, którego sytuacja życiowa jest bardzo trudna. Uciekł z bratem i niepełnosprawnym tatą z kraju, w którym toczy się wojna, do tego jego mama nie żyje.

Szkolne Koło Wolontariatu monitoruje potrzeby swoich uczniów i ich najbliższych i pomaga dzięki olbrzymiemu wsparciu z Waszej strony. Jeszcze raz pięknie dziękujemy rodzicom, babciom, ciociom, którzy przynieśli  słodkości,  wszystkim wspaniałym ciastożercom za finansowe wsparcie oraz mamom Amelki z 5a, Igora i Kuby z 6a oraz Dawida i Krzysia Gębury z 6c za nieocenioną pomoc w krojeniu i sprzedawaniu tych piekarniczych cudeniek.

DZIĘKUJEMY, JESTEŚCIE WSPANIALI

Iwona Lipińska, Justyna Magnowska Janicka i Elżbieta Synowiec