Gratulacje dla Igora- kolejny sukces!

Utworzono dnia 03.04.2022

2 kwietnia 2022r w II Liceum Ogólnokształcącym im. S. Staszica w Starachowicach odbył się drugi etap VI Powiatowego Turnieju Przyrodniczego „Z Przyrodą za Pan Brat”, w którym zmagali się najlepsi chemicy i biolodzy ze szkół podstawowych powiatu starachowickiego.
Poprzedził go  etap szkolny który odbył się 25 lutego, pozwolił  on wyłonić czterech najlepszych uczniów naszej szkoły. Uczniowie zmagali się z zadaniami konkursowymi otwartymi i zamkniętymi z dwóch przedmiotów: biologii oraz chemii.
Najlepszymi z naszej szkoły okazali się uczniowie  z klasy 8b - Lena Tuźnik, Lena Kozieł i Igor Kuśnierek oraz z klasy 8c Lena Paciorek. To właśnie oni reprezentowali szkołę w drugim etapie konkursu.

I miejsce wśród szkół podstawowych powiatu starachowickiego zajął  Igor Kuśnierek, natomiast jedno z wyróżnień otrzymała Lena Paciorek.
 Igorowi oraz pozostałym uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.
         Opiekunami były p. Joanna Kułaga oraz p. Iwona Lipińska.

Gratulacje dla Igora- kolejny sukces!