KARNAWAŁOWY BAL W „DZIEWIĄTCE”

Utworzono dnia 11.02.2024

Karnawał to szczególny czas, na który czekają nie tylko dorośli. A bal karnawałowy, to atrakcja szczególnie lubiana przez dzieci, bo dostarcza im wiele emocji i wrażeń. Tak też było w naszej szkole!
     We wtorkowe przedpołudnie – 6 lutego 2024 roku odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów klas 0-III – bal karnawałowy. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w krainę pełną wróżek, księżniczek, czarownic, superbohaterów, kowbojów, piratów, policjantów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił wodzirej, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Dzieci bawiły się przy dobrze znanych utworach, chętnie śpiewały i uczestniczyły w zabawach. Przy dźwiękach skocznej muzyki mogły tańczyć z kolegami, a także z rodzicami i nauczycielami. Na parkiecie podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy wesoło się bawili, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. W przerwie, na uczestników zabawy, w każdej klasie czekał poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a także przyniósł wiele radości naszym uczniom, co było naszym głównym celem uroczystości. Kolejna zabawa karnawałowa już za rok!! Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa się udała – serdecznie dziękujemy!

tekst: Marta Gutowska

KARNAWAŁOWY BAL W „DZIEWIĄTCE”