Kwiat dla dziewiątki!

Utworzono dnia 04.10.2023

Na wspaniały Jubileusz 70-lecia Szkoły Podstawowej nr 9 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej, który jest przed nami, już teraz możemy podziwiać piękny, kolorowy kwiat przygotowany z okazji Jubileuszu przez uczniów klas 0 - III.

Kwiat dla  Dziewiątki – stworzony przez najmłodszych uczniów trzymających kolorowe kartki – przedstawiające płatki kwiatka, na wzór żywego obrazu kwiatowego. Płatek – każdy inny, reprezentowany przez uczniów z jednego rocznika, może naprawdę zachwycać.
Cieszy fakt zaangażowania, zaciekawienia i chęć uczestnictwa w projekcie przez uczniów klas 0-III oraz nauczycieli uczących, którzy byli i wspierali uczniów w wykonaniu tego małego arcydzieła!

Kwiat dla dziewiątki!