Podsumowanie międzyszkolnego konkursu "Nie lękajcie się"

Utworzono dnia 16.10.2023

W dniu 16 października 2023r. na terenie Muzeum  Przyrody i Techniki odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu "Nie lękajcie się". Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2.
Celem konkursu była popularyzacja wiedzy  o osobie Jana Pawła II. Konkurs był oceniany w trzech kategoriach: praca plastyczna, praca pisemna oraz praca multimedialna. Pierwszy  etap konkursu - etap szkolny został przeprowadzony już  w maju, następnie najlepsze  prace zostały dostarczone do organizatora konkursu.
Z naszej szkoły zostały wysłane dwie prace multimedialne (film) opracowane przez uczniów klasy 7b: Jakuba Kostrzewę oraz Franciszka Kępę.
Jury wyłoniło zwyciezców i jeśli chodzi o kategorię multimedialną to nasz uczeń Jakub Kostrzewa zajął zaszczytne pierwsze miejsce, natomiast Franciszek Kępa otrzymał wyróżnienie.
Uczniowie zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi.
Opiekunem dydaktycznym była pani Joanna Kułaga.
         Serdecznie gratulujemy!

Podsumowanie międzyszkolnego konkursu "Nie lękajcie się"