Poloneza czas zacząć…!

Utworzono dnia 13.06.2022

W piątkowy wieczór najstarsi uczniowie naszej „dziewiątki” bawili się na balu ósmoklasisty. O godzinie 17 zabrzmiały pierwsze takty poloneza, którego symbolicznie rozpoczęła Pani Dyrektor Monika Słowak – Brzezińska. Taniec przepięknie zatańczony zachwycił wszystkich zgromadzonych, szczególnie na twarzach rodziców uczniów widać było wzruszenie i dumę.
Układ taneczny został przygotowany pod okiem p. Anny Ziewiec i p. Bożeny Rymarczyk.
Pani Dyrektor powitała zgromadzonych gości, podziękowała nauczycielom za „trud włożony w edukację - pełną inspirujących wyzwań i odkryć” oraz  rodzicom, którzy przygotowali bal.
W imieniu Rady Rodziców głos zabrała p. Sylwia Nowak, zaś w imieniu społeczności uczniowskiej Patrycja Stanicka, która wyraziła wdzięczność nauczycielom za „wsparcie w trudnych chwilach i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy”.

Szczególne podziękowania skierowała do wychowańców klas ósmych (p. Ewa Kadylak, p. Barbara Lipiec, p. Izabela Opozda- Łutczyk, p. Justyna Wieczorkiewicz). Przyszli absolwenci spędzili kilka godzin na wyśmienitej zabawie. Całej imprezie towarzyszyła podniosła atmosfera, która sprawiła, że ten wieczór był naprawdę wyjątkowy.
Drodzy uczniowie! Dziękujemy za wspaniała zabawę na najwyższym poziomie i życzymy Wam wielu kolejnych – tak pięknych chwil!

Tekst: Izabela Opozda- Lutczyk

Poloneza czas zacząć…!