„Witaj wodna przygodo”.

Utworzono dnia 21.09.2021

No i stało się !!! Uczniowie klasy Ia rozpoczęli naukę pływania. Na basenie starachowickiego MOSiR przywitał dzieci sympatyczny instruktor pływania - Pan Radosław Gębura. Na początku zajęć omówił zasady bezpiecznego korzystania z obiektu, a potem krótko opowiedział o tym jak będą wyglądały kolejne spotkania.
Wszyscy z uwagą słuchali i jednocześnie nieśmiało zerkali na wodę. Kiedy wreszcie nadszedł moment wejścia do basenu młodzi adepci pływania nie kryli podekscytowania.
Szybko jednak opanowali emocje i  sumiennie wykonywali ćwiczenia. Łowienie „rybek”, „gotowanie” wody oraz chowanie się przed „rybą piłą” sprawiły dzieciom mnóstwo radości. Nad wszystkimi zabawami czuwał Pan Radek, a z trybun dumnie spoglądali na swoje pociechy rodzice.

Na koniec, już w szatni, uczniowie dopytywali, kiedy znowu wrócą na basen, bo bardzo im się tu podobało.

Tekst: p. Izabela Nowak

„Witaj wodna przygodo”.